Тиждень безпеки життєдіяльності (День5)

26 лютого завершальний етап проведення Тижня безпеки життєдіяльності. Сьогодні вчитель біології Н.П.Дяченко провела вікторину «Отруйні рослини та гриби», а вчитель хімії Н.В.Рашкевич – годину спілкування «Запобігання отруєнь хімічними речовинами та ліками». Учні мали нагоду дізнатися які рослини та речовини належать до отруйних, умовно отруйних та головне - наслідки, які настають при їх вживанні.

13:37 26.02.2021

150 років з народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця.

13:32 26.02.2021

Профорієнтація

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

12:55 25.02.2021

Тиждень безпеки життєдіяльності (День4)

25 лютого в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності учні початкових класів Побережківської гімназії створили виставку малюнків «Моя безпека», вчитель основ здоров’я Н.В.Рашкевич нагадала дітям основні правила надання першої домедичної допомоги, які повинен знати кожен. Класні керівники 5-9 класів зі своїми учнями провели диспут на тему «В чому заключається сенс життя».

12:49 25.02.2021

Тиждень безпеки життєдіяльності (День3)

«Життя прожити-не поле перейти». Так говорить народна мудрість. Бо воно і справді так. За своє життя кожна людина переживає і радість перемог, і гіркоту невдач. Але кожна людина здатна подолати негаразди та відчути красу життя.

17:45 24.02.2021

Тиждень безпеки життєдіяльності (День2)

23 лютого в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності учні Побережківської гімназії мали нагоду поспілкуватися з медичною сестрою Побережківської амбулаторії С.В.Середою. Вона пояснила дітям якими можуть бути наслідки отруєнь хімічними речовинами, зокрема лікарськими засобами.

13:11 23.02.2021

Тиждень безпеки життєдіяльності (День1)

З метою активізації профілактично-попереджувальної діяльності з питань захисту учнів від негативних інформаційних впливів та недопущення фізичного і психічного насильства над ними та попередження суїцидальних  впливів серед неповнолітніх в Побережківській гімназії з 22 по 26 лютого заплановано проведення Тижня безпеки життєдіяльності.

13:14 22.02.2021

День Героїв Небесної Сотні

У п’ятницю, 19 лютого пройшла година пам’яті присвячена Небесній Сотні під гаслом «Зима, що нас змінила». Учні мали можливість вкотре пригадати події зими 2014 року. Ми запалили свічку пам’яті, згадали про ті не легкі часи та про героїв загиблих на Майдані, переглянули відео про розстріл мирної демонстрації.

15:16 19.02.2021

Вітаємо призера обласного етапу Всеукраїнської акції «Українська революція:100 років надії і боротьби»

Вітаємо Химороду Софію - срібного призера  обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція:100 років надії і боротьби» за напрямом «Українська революція- доба національного державотворення». Тема її дослідницької роботи: «Корній Ніщеменко: від Побережки до Детройта» (керівник О.В.Химорода)

11:02 19.02.2021

Космічні фантазії

Космос… Такий далекий та такий незвіданий, він завжди дивував та надихав. І нехай він ще до цього часу залишається слабо дослідженим, але немає ніяких перешкод для   фантазії  дитини.

11:36 17.02.2021